Fiat Ducato kisteherautó Bérlés Nyíregyháza

9500 Ft/nap

11. naptól

8500 Ft/nap

Fiat Ducato kisteherautó bérlés Nyíregyháza adatok:

Jogosítvány: B kategória
Szállítható személyek: 3 fő
Üzemanyag: Dizel
Hengerűrtartalom: 1997 cm3
Váltó: Manuális
Klíma: Nincs
Tolatóradar: Nincs
Tempomat: Nincs
Raktér mérete: 1,53m x 1,78m x 2,5m - 6 m3
Kaució: 100000 Ft
Kilométer limit: 300 Km/nap
Limit feletti km ára: 15 Ft/Km
Egyéb felszereltség: Rádió, Elektromos ablak, Központi zár
Fiat Ducato kisteherautó bérlés Nyíregyházán, kedvező áron
Megosztás itt: facebook
Megosztás itt: twitter
Megosztás itt: linkedin
Megosztás itt: whatsapp

Fiat Ducato kisteherautó bérlés Nyíregyháza

Fiat Ducato kisteherautó bérlés Nyíregyháza. Rövid és hosszú távra bérelhető kisteherautó. Bármilyen kisebb szállítási feladatra jó választás. Az alacsony felépítése miatt a parkolóházak, fedett garázsok többségébe is magasságkorlátozás nélkül kényelmesen befér. Elöl három személy számára van ülés, így a sofőrrel akár kért rakodó is utazhat egyidőben.

renault master dobozos kisbusz berles gyorben fokep

Akár egy napos, akár hossztávú bérlésben gondolkodsz, nézd meg a kölcsönzési feltételeket és ha kérdésed van tedd fel nyugodtan, hívj fel és mindent megbeszélünk. Telefonszám +36 1 445 4213.

Mielőtt kisteherautót bérelsz mérd le a szállítandó csomagokat, nehogy meglepetés érjen. Ennek a Fiat Ducato kisteherautónak a raktere 153 cm magas, 178 cm széles és 250 cm hosszú. A doblemezek között 138 cm áll rendelkezésedre a rakodáshoz. A teljes raktér térfogata 6m3. Saját tömege 1750 kg, össztömege 2900 kg, így 1150kg, vagyis több mint 1 tonna áru, rakomány elszállítására van lehetőséged. 3 személy szállítására alkalmas, így amennyiben szükséges tudsz segítséget vinni a pakoláshoz. A bérelhető Fiat Ducato kisteherautó fogyasztása kb 8 liter.

A bérautó vonóhoroggal felszerelt, így külön megállapodás alapján vontatni is lehet vele. A teherautóban állítható kormány, audió eszköz, elektromos ablakok, központi zár és szervó kormány található.

Kölcsönözz nálam kisteherautót és kedvezményekkel, akciókkal várlak! Áraink alakulása függ a kölcsönzési idő hosszától és időszakonként egyéb kedvezményeket is biztosítok részedre. Egyes esetekben van lehetőséged némi alkura is, hívj fel (Telefonszám: +36 1 445 4213) és egyeztessünk időpontot. A bérelhető kisteherautót nyitvatartási időben tudod átvenni illetve leadni. A nyitvatartási időn kívüli átvételről minden esetben személyesen szükséges egyeztetni.

Fiat Ducato kisteherautó bérlés Nyíregyháza, kedvező árak

Az ingyenes megyei autópálya-matricát és a határátlépési engedélyt EU-s országokba az ár tartalmazza. Felár ellenében az alábbi extrák választhatók a bérlés mellé:  gyerekülés (1-4 éves korig) vagy ülésmagasító.  Tervezd meg az utad, és már indulhatsz is.

Ha szeretnéd kibérelni ezt a kisteherautót, vagy lenne bármilyen kérdésed, hívj: +36 1 445 4213 Teherautó bérlés Nyíregyházán.

Autóbérléshez kérlek, töltsd ki az alábbi űrlapot!

Ha kéred, kollégáink munkaidőben 30 perecen belül visszahívnak (akár külföldön is), és AZONNAL segítenek neked megtalálni a számodra legmegfelelőbb járművet.